X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Brak Pęcherzyka 5t1d-czy to juz koniec
Odpowiedz

Brak Pęcherzyka 5t1d-czy to juz koniec

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Vanillaice Ekspertka
    Postów: 192 172

    Wysłany: 23 września 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, staramy się z mężem kilka miesiecy o dzidzię. Jak dotąd bez skutku. Ostatnią miesiączkę miałam 15.08.2017. W końcu doczekaliśmy się pozytywnych testów, beta również wzrastała. Myślałam, że w końvcu się udało, jednak w środę (20.09) pojechałam do szpitała, gdyż dostałam krwawienia (niedużo, ale jednak), bolał mnie też brzuch. W szpitalu wykonano mi usg jednak Pani Doktor stwierdziłą, że "ciąży nie ma i nie będzie"- nie widziała pęcherzyka. Dzień poźniej ginekolog, do kt. udałam się prywatnie przpisał mi luteinę dopochwowo i kazał czekać 2 tyg na usg. Czy uważacie , ze jest szansa, że będzie z tego ciąża? :/, ja już nie wiem co myśleć. Dodam, że dzień po wizycie w szpitalu zrobiłam betę i urosła z 42,28 w dn. 18.09 do prawie 97 w dn. 21.09. Pomocy ;/

    Kasia27
    p19uyx8dgi2niu08.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pozostaje nic innego jak tylko czekac. Trzymam kciuki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P.s zrobilabym jeszcze jedna bete i progesteron :)

  • Vanillaice Ekspertka
    Postów: 192 172

    Wysłany: 28 września 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety, dziś zrobiłam betę i tylko 430 :(, przyrost poniżej normy. Nie wiem tylko czy odstawić już luteine...

    Kasia27
    p19uyx8dgi2niu08.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ