Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Brak zarodka 6tydz ciąży
Odpowiedz

Brak zarodka 6tydz ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kubikaa360 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 15 lipca, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, byłam dzisiaj na USG. Ostatnia miesiączka 3.06, więc z moich obliczeń 6tydz ciąży. Z USG wynika że 5tydz ciąży. Jest piękny pęcherzyk 1,02cm ale nie ma zarodka. Jest szansa że się jeszcze pokaże ?😭 miała tak ktoras ?kolejna wizyta za tydzień

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca, 20:36

  • Tyśka36 Przyjaciółka
    Postów: 100 69

    Wysłany: 15 lipca, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak pewnie u mnie też ciąża tydzień młodsza niż om serduszko się pojawiło w 5 tyg i 6 dniu a może nawet później więc spokojnie powodzenia i dużo zdrówka

    kubikaa360 lubi tę wiadomość

  • kubikaa360 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 16 lipca, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Któraś jeszcze miała podobnie ?

  • Dominika19966 Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 16 lipca, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja aktualnie jestem w takiej samej sytuacji tylko ciąża o tydzień młodsza . Pęcherzyk ma 11 mm , beta wysoka i nic więcej nie ma

  • kubikaa360 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 16 lipca, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy masz kolejną wizytę kontrolną ?

  • Dominika19966 Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 16 lipca, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam isc dopiero we wtorek za tydzień ale nie wytrzymam i idę już w czwartek

    Gwiazdeczka15 lubi tę wiadomość

  • Młodaduchem Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 16 lipca, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam "gorzej" ,pecherzyk już 17 mm, wysoka beta, jest żółtkowy , a zarodka nie ma.Lekarz mówi, że ok,że czekamy. OM 1 czerwca.
    Sama nie wiem czy wierzyć.
    Niby zarodek powinien być przy 10 tys beta, u mnie jest spedz kilku dni14 500.
    To jest takie wróżenie z fusów. Ale przy Waszych 11 mm chyba szansę są b.duże że wszystko zgodnie z planem.
    Nie pytam forum w sumie o diagnozę ale o doświadczenia.
    Bo w tym czekaniu można zwariować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca, 18:20

  • kubikaa360 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 16 lipca, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika19966
    Dawaj znać po, trzymam kciuki :) też ciężko mi wytrzymać, szukałam innego lekarza z innym sprzętem USG dla porównania o żeby iść szybciej niż w poniedziałek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca, 18:59

  • kubikaa360 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 16 lipca, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młodaduchem Kochana trzymaj się, ja tu czytałam piękne historie na forum, więc Ty masz również szanse:) pusty pęcherzyk diagnozują ponoć od min 25mm pęcherzyka, kiedy masz kontrolne USG ?

  • kubikaa360 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 16 lipca, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama to wiem, czekanie, analiza, czytanie na forum, można oszaleć. Ale czytałam od wczoraj tyle pozytywnych historii na forum, nawet jedna dziewczyna miała pęcherzyk 22mm i pusty a za tydzień zarodek i serduszko więc trzeba wierzyć do końca :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca, 18:44

  • Młodaduchem Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 16 lipca, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kubikaa360 wrote:
    Młodaduchem Kochana trzymaj się, ja tu czytałam piękne historie na forum, więc Ty masz również szanse:) pusty pęcherzyk diagnozują ponoć od min 25mm pęcherzyka, kiedy masz kontrolne USG ?

    25 lipca. Dopiero ☺️

  • kubikaa360 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 16 lipca, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawaj koniecznie znać co u Ciebie :)

    Młodaduchem lubi tę wiadomość

  • kubikaa360 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 18 lipca, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika19966 wrote:
    Miałam isc dopiero we wtorek za tydzień ale nie wytrzymam i idę już w czwartek


    jak tam po wizycie ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca, 19:19

  • Młodaduchem Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 25 lipca, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9 dni później : pęcherzyk ciążowy 1,75 cm prawie nic nie urósł, YS urósł do 6 mm. Jest zarodek 5,4 mm. Serduszko 106 ud/min
    A u Was?
    Dziwię się że pęcherzyk ciążowy nic nie urósl a żółtkowy ma już 6mm w 7 tyg (6 tyg 3 dni)

    I niby ciąża młodsza o 2 tygodnie.usg do Om

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca, 19:21

  • Lus1a Przyjaciółka
    Postów: 66 42

    Wysłany: 2 sierpnia, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny musicie czekać, ja miałam pęcherzyk 1,6cm i zarodka nie było a na następnej wizycie był już zarodek z serduszkiem

    preg.png
    Staś💙23+3 630gram💙
  • Nellien Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 6 sierpnia, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam bardzo podobną sytuację. Ostatnia miesiączka 25.06, tydzień temu pierwsze USG, dziś drugie. Jest pęcherzyk ciążowy, żółtkowy, a zarodka brak. Lekarz zlecił mi beta HCG. Poprzednie robiłam 28.07, wynik 3358. Dzisiaj 38096 więc przyrost jest. Kazał za dwa dni powtórzyć betę i czekać ale też nastawiać się na możliwość pustego jaja. Nie powinnam się stresować ale z nerwów chodzę po ścianach ☹️

  • Waflut Autorytet
    Postów: 349 253

    Wysłany: 7 sierpnia, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nellien wrote:
    Mam bardzo podobną sytuację. Ostatnia miesiączka 25.06, tydzień temu pierwsze USG, dziś drugie. Jest pęcherzyk ciążowy, żółtkowy, a zarodka brak. Lekarz zlecił mi beta HCG. Poprzednie robiłam 28.07, wynik 3358. Dzisiaj 38096 więc przyrost jest. Kazał za dwa dni powtórzyć betę i czekać ale też nastawiać się na możliwość pustego jaja. Nie powinnam się stresować ale z nerwów chodzę po ścianach ☹️

    W marcu przez to przechodziłam. Poszłam do przypadkowego lekarza sprawdzić tylko czy zarodek już jest (6t2d) nic nie zobaczył. Kazał zrobić betę od razu po wyjściu z gabinetu, żeby wiedzieć ile podczas USG wynosiła, potem w poniedziałek i wrócić. Powiedział, że dziwne że nadal nie ma. W pt beta 18800, w poniedziałek 28000. Poszłam potem do innego lekarza, mojego aktualnego prowadzącego, który złapał się za głowę kto jeszcze przy takich wartościach karze robić betę, że jego te wartości nie interesują, bo teraz ważny jest już tylko obraz USG. A na usg u niego pojawił się już zarodek z sercem :) to był koniec 7 tygodnia. Widziałam tu na forum historię dziewczyn, które dopiero w 8 zobaczyły. Wiem, że to ciężkie. Sama ciężko przeszłam te kilka dni między tymi betami, ale teraz po czasie mam trochę żalu, że kazał to badać, bo to tylko nakręca negatywne myśli. Przepłakałam kilka dni, jak widać niepotrzebnie.

    Nellien lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Nellien Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 7 sierpnia, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waflut wrote:
    W marcu przez to przechodziłam. Poszłam do przypadkowego lekarza sprawdzić tylko czy zarodek już jest (6t2d) nic nie zobaczył. Kazał zrobić betę od razu po wyjściu z gabinetu, żeby wiedzieć ile podczas USG wynosiła, potem w poniedziałek i wrócić. Powiedział, że dziwne że nadal nie ma. W pt beta 18800, w poniedziałek 28000. Poszłam potem do innego lekarza, mojego aktualnego prowadzącego, który złapał się za głowę kto jeszcze przy takich wartościach karze robić betę, że jego te wartości nie interesują, bo teraz ważny jest już tylko obraz USG. A na usg u niego pojawił się już zarodek z sercem :) to był koniec 7 tygodnia. Widziałam tu na forum historię dziewczyn, które dopiero w 8 zobaczyły. Wiem, że to ciężkie. Sama ciężko przeszłam te kilka dni między tymi betami, ale teraz po czasie mam trochę żalu, że kazał to badać, bo to tylko nakręca negatywne myśli. Przepłakałam kilka dni, jak widać niepotrzebnie.

    Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź i gratuluję! Bardzo bym chciała, żeby u mnie było podobnie. Na razie muszę czekać… jutro mogę zrobić drugą betę ale też jestem świadoma, że ona niekoniecznie mi coś wyjaśni. Sprawdziłam i wielkość pęcherzyka na USG to 1,47. Wyczytałam, że musi być 2,5 cm żeby potwierdzić puste jajo. Nie wiem dlaczego lekarz już to stwierdził ☹️

  • Waflut Autorytet
    Postów: 349 253

    Wysłany: 7 sierpnia, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nellien wrote:
    Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź i gratuluję! Bardzo bym chciała, żeby u mnie było podobnie. Na razie muszę czekać… jutro mogę zrobić drugą betę ale też jestem świadoma, że ona niekoniecznie mi coś wyjaśni. Sprawdziłam i wielkość pęcherzyka na USG to 1,47. Wyczytałam, że musi być 2,5 cm żeby potwierdzić puste jajo. Nie wiem dlaczego lekarz już to stwierdził ☹️

    Spróbuj pójść do innego lekarza, napewno masz w mieście jakiegoś dobrego specjalistę od takich spraw. Sprawna ręka i dobre oko lekarza to klucz. U mnie też nie było widać u jednego, u drugiego na tym samym sprzęcie (klinika ta sama, gabinety tak samo wyposażone) był zarodek, możliwe że te parę dni wcześniej też tam był, ale lekarz nie potrafił go dojrzeć. Wczoraj na wizycie kontrolnej pokazywał mi nawet jak w zależności od ułożenia głowicy można źle zmierzyć długość szyjki, co mnie też niestety spotkało jakiś czas temu… lekarz ma ogromne znaczenie, jeżeli ten przy 1,5 stwierdził puste jajo to tymbardziej uciekaj.

    preg.png
  • Newnew Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 7 sierpnia, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę o poradę..
    Bylam u gina 5t2d - nie widać było było nic, nastraszyła mnie ciąża pozamaciczna, ryczałam dwa dni
    5t3d beta 2040
    5t5d Po 48h 2850
    6t2d po 96h 5006

    Nie są najlepsze te bety...
    wczoraj tj 6t3d zobaczyłyśmy pęcherzyk 0,52cm
    Wspomnę, ze moj cykl trwa 29-31 dni, różnie to bywa..

    Co myślicie?
    Gdzieś na forum czytałam, że faktycznie są przypadki, że pęcherzyk pokazuje się przy becie 5000. Chociaż to mnie pociesza 😕

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ