X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje ciaza 29+6 a glowka 35+5
Odpowiedz

ciaza 29+6 a glowka 35+5

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny zaczynam troszke panikowac. wczoraj po kolejnym usg BPD wyszla duzo za duza...teraz wyszlo prawie 6 tyg a dwa tygodnie temu wychodzila o 5 tygodni za duza, brzuszek i kosc udowa troszeczke wieksze, ale w normie...gin zlecil mi powtorke krzywej bo byc moze cukrzyca ujawnila sie u mnie pozniej, ale boje sie ze to nie cukrzyca...ktoras miala tak duza roznice???

    ewa84 lubi tę wiadomość

  • ulola Autorytet
    Postów: 409 129

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak jest różnica pomiędzy innymi wymiarami ? Może po prostu maluch będzie duży a i jeszcze jedno geny ujawniają się w co drugim pokoleniu więc spójrz na głowy dziadków :) może są duże ;) . Aha dla pocieszenia u mnie bpd też wystrzeliło do przodu w okolicach 28 tc -wszystko do tyłu ale bpd klasunia /czytałam też że w 28-29 tc szybko rozwija się mózg-może to dlatego ;) / .

    Córcia Zosieńka 09.08.2016 <3 <3 <3 2680 g
    bl9ce6ydm80fo1bi.png

    19.03.2015 - Tęsknię Adasiu [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brzuszek i kosc wychodza na okolo 31 tc...wiec tutaj roznica jest kilku dni, ale glowa wychodzi za duza o 6 tyg, to jest sporo...no nic kolejna wizyta 20 czerwca i bede miala wyniki krzywej i wtedy z obrazem usg porownamy znow co tam wychodzi...lekarz tez sie tym zaniepokoil, a co do glow to mysle ze dziadki mieli w normie...

    ulola lubi tę wiadomość

  • cudek2 Autorytet
    Postów: 810 1324

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mojego synka główka w 36 tyg była na 40 tydz. Mój tata ma dużą głowę. Jak mały miał 4 miesiące wszystko się wyrównało. Tzn klatka piersiowa dogonila główkę.

    860iwn15jj88tkvr.png
    860i73sb9uiq88aj.png
  • Agusienka1985 Autorytet
    Postów: 860 419

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    brzuszek i kosc wychodza na okolo 31 tc...wiec tutaj roznica jest kilku dni, ale glowa wychodzi za duza o 6 tyg, to jest sporo...no nic kolejna wizyta 20 czerwca i bede miala wyniki krzywej i wtedy z obrazem usg porownamy znow co tam wychodzi...lekarz tez sie tym zaniepokoil, a co do glow to mysle ze dziadki mieli w normie...
    Hej Karola ja tylko tyle dodam, ze to raczej nie cukrzyca, bo przy cukrzycy to brzuszek rośnie. Chyba bym skonsultowała z innym lekarzem nie czekając na wyniki. oczywiscie badanie zrób, ale chyba trzeba dopytać u innego lekarza...

    relganliumoc9u3n.png
  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2017, 13:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki za rady. w sobote ide na obciazenie i zobaczymy co wyjdzie. narazie nie szukam innego lekarza bo szczerze to zadnemu tutaj nie ufam...i tak bede lezala w szpitalu pod koniec czerwca to niech tam jeszcze zrobia pomiary...

  • Agusienka1985 Autorytet
    Postów: 860 419

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zwykle, co lekarz, to opinia...

    relganliumoc9u3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapomnialam ze w poniedzialek mam usg w szpitalu wojewodzkim w Olsztynie wiec zobacze co oni mi powiedza, a jutro lece na glukoze...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    glukoza ok, wiec to nie cukrzyca

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ