X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Ciąża z PCOS I ENDOMETRIOZĄ
Odpowiedz

Ciąża z PCOS I ENDOMETRIOZĄ

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • elfiona Przyjaciółka
    Postów: 97 37

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    Kochane mam pytanie.
    otóż jestem w drugiej ciąży (7 tydzień)
    jest to druga ciąża z PCOS i endometriozą i zastanawiam się czy sam fakt, że choruję na ten pakiet jest wskazaniem do zwolnienia. Poprzednio namawiano mnie na zwolnienie od samego poczatku jednak nie skorzystałam. Tym razem bym chciała, ale zmieniam lekarza i zastanawiam się czy o zwolnienei będę musiała prosić czy dostanę z marszu.

    w57v9n73tsztg0x5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, u mnie to samo co u Ciebie. W marcu poronilam ciaze i tez bylam na l4. Chyba zalezy od stopnia choroby i od warunków pracy. U mnie praca w szpitalu z chemikaliami i fizyczna tak ze od pierwszego dnia poszlam na zwolnienie..

    Musisz porozmawiac ze swoim lekarzem prowadzacym

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ