X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Ciąża z toczniem
Odpowiedz

Ciąża z toczniem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Malutka28 Koleżanka
    Postów: 33 9

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z Was choruje na tocznia i urodziła dzidziusia? Jak wyglądała ciąża?

    f2w3rjjgw0y67e0r.png
    i81xxzdvyvkqxs2x.png
  • Magg37 Koleżanka
    Postów: 58 18

    Wysłany: 4 lutego 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja znajoma urodziła. Dzidziuś zdrowy. Dokładnie nie znam przebiegu ciąży. Wiem ze zużywała sterydy i pod koniec ciąży heparyne. Urodziła naturalnie.

    Magg
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ