X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Ciemnobrązowe plamienia w pierwszym trymestrze
Odpowiedz

Ciemnobrązowe plamienia w pierwszym trymestrze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem w 6 tygodniu ciąży. Dzisiaj 5 tygodni i 4 dni. Biorę duphaston na podtrzymanie ciąży.
    Od poniedziałku mam plamienia. Na początku beżowy śluz. Dzisiaj brązowe upławy. Nic mnie nie boli. Jestem po 3 poronieniach. Lekarz mówi aby się oszczędzać i czekać. Czy któraś z Was tak miała? W pierwszej ciąży plamiłam a skończyło się na krwawieniu i poronieniu :-(
    Jestem po wielu badaniach i przyczyna strat nie jest znana. Przed nami jeszcze jedno badanie - kariotyp ale to dopiero na koniec roku...

  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 11 listopada 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Prima. Pamietam Cie z rozowej strony, gratuluję i trzymam kciuki. Lekarz nic wiecej nie moze poradzic oprocz duphastonu a Ty oprocz lezenia, ale to calkowitego! Wstac tylko na siusiu i zrobic sobie jesc. Wierze,ze wszystko bedzie dobrze. Badz dobrej mysli, moze "taka Twoja uroda".

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 11 listopada 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tak plamilam i bralam lutke. Potem jeszcze w drugim trymestrze się zdarzało. Ja mam nadzieję i to prawdopodobna przyczyna

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ