X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Covid 3 trymestr
Odpowiedz

Covid 3 trymestr

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agaata Autorytet
    Postów: 3778 5914

    Wysłany: 10 stycznia 2022, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z Was chorowała na covid w 3 trymestrze ciąży? U mnie 31 tc, dziecko przyniosło covid z przedszkola. Od wczoraj ja mam dodatni test, gorączkuje, kaszle, czuję się słabo. Druga dawkę szczepionki przyjęłam 5 lipca i nie zdążyłam teraz przyjąć trzeciej dawki. Martwię się bardzo co będzie dalej.

    relgj44j0jdjxxnn.png
    f2wlx1hpmkxg2b4v.png
    h4zp0tc7mm1rsrjp.png
  • Kobobo Ekspertka
    Postów: 169 77

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie, ale biorąc pod uwagę prognozy co do ilości zachorować to zakładam że co najmniej co druga z nas to złapie i też się zastanawiam co wtedy. Byłaś u lekarza? Kontaktowałaś się z osobą prowadząca ciąże? Jak Ci się oddycha?

    Jestem natomiast prawie pewna że przeszłam pod koniec 1 trymwstru :/ choć testu nie miałam robionego.

  • Agaata Autorytet
    Postów: 3778 5914

    Wysłany: 15 stycznia 2022, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. 3 dni czułam się słabo, z czego dwa dni miałam gorączkę. Do tego kaszel, katar i kompletna utrata węchu na 3 dni. No i zmęczenie. Oddychanie ok, póki co został niewielki kaszel, przytkane zatoki i tyle. Z lekarzem byłam w kontakcie, apap na gorączkę, do tego inhalacje z nebbudu i Clexane.

    relgj44j0jdjxxnn.png
    f2wlx1hpmkxg2b4v.png
    h4zp0tc7mm1rsrjp.png
  • Amiew Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 21 stycznia 2022, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Zachorowałam na covid w połowie grudnia (był to 25 tydzień ciąży). Zaczęło się od bólu gardła od strony zatok przynosowych, potem wodnisty katar przez 3 dni (taki wodnisty, wkurzający katar mam przy każdej infekcji). Drugiego i trzeciego dnia objawów miałam na wieczór temperaturę 37,5 i w nocy dość mocno się pociłam. Najbardziej dokuczał mi ból mięśni i stawów. Kaszlu nie miałam, ale czułam taką jakby lekką duszność (mam w domu pulsoksymetr, więc kilka razy dziennie sprawdzałam saturację). Oczywiście straciłam węch i smak, które zaczęły wracać po około 2 tygodniach. Podczas choroby kontaktowałam się z lekarzem, miałam zlecone inhalacje z soli fizjologicznej i paracetamol gdyby gorączka się zwiększyła. Jestem zaszczepiona dwoma dawkami- drugą miałam 16 czerwca 2021

    Kobobo lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ