X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Depilacja laserowa
Odpowiedz

Depilacja laserowa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Rozeczka Przyjaciółka
    Postów: 87 29

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy depilacja laserowa jest bolesna?

  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedno boli mniej, drugiego bardziej.
    Kwestia kilku czynników. Zależy jaki laser, parametry, dzień, okres, stres, ilość włosow etc Sama robilam w Krakowie w Instytucie Bielendy i mogę polecić - nie bolało mnie i jestem bardzo zadowolona.
    https://instytut.bielenda.pl/

    Wiesz oczywiscie, ze w ciazy nie powinnaś wykonywać tego zabiegu? Powinnaś raczej poczekać do narodzin.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2021, 14:42

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ