X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje dlaczego nie mozna sie denerwowac w ciazy
Odpowiedz

dlaczego nie mozna sie denerwowac w ciazy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zalamana89 Koleżanka
    Postów: 48 1

    Wysłany: 27 października 2018, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze bylam nerwowa osoba i nie potrafilam wypowiadac sie spokojnie tylko krzyczalam jesli ktos czegos nie rozumial badz cos nie bylo po mojej mysli. w I trymestrze ciazy nie denerwowalam sie, nie mialam sily bo caly czas chodzilam spiaca, bylo mi nie dobrze i zwracalam. ale w II trymestrze sobie odbołam, nie wiem czemu tak mam, nie chce zaszkodzic dziecku tym bardziej ze to byla wyczekiwana ciaza..... a nieraz zdenerwuje sie z byle powodu i automatycznie zaczynam plakac. a jak staram sie pochamowywac placz to jest jeszcze gorzej. jak moj maz mowi mi wtedy uspokoj sie to ja jeszcze bardziej placze. biore acard w ciazy i wczoraj nie wiedzialam czy ja wzielam czy nie no i znowu sie rozbeczalam, jeszcze maz mnie zdenerwowal a potem sie martwilam co z dzieckiem.

    Jak to wlasnie jest z tym zdenerowaniem w ciazy....jak dziecko to odczuwa to co moze sie stac - lozysko odkleic czy udusi sie bo adrenalina podobno zweza naczynia krwionosne i podnosi sie rowniez cisnienie krwi. bo to ze urodzi sie placzliwe czy nerwowe to mnie nie interesuje bo chce po prostu dziecka, ale jak moze dziecku zaszkdozic taki placz w ciazy i zdenerwowanie? czy musi byc to silny stres? czy taki stres spowodowany hormonami nie wpywa na dziecko?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam uczucie ściskania w żołądku, serce wali... to lęki ... i czasem płaczę :(
    A potem się boje ze szkodzę dziecku ... te lęki czasem przychodzą bez powodu :(
    Jak się mocno zdenerwuje boli mnie macica :(

  • Inesja Przyjaciółka
    Postów: 143 34

    Wysłany: 30 października 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ciąży nabawilam się nerwicy, także przy okazji płaczu zaczynam się trzasc i dusić. Jestem w dosyć ciężkim okresie swojego życia i denerwuje się praktycznie non stop, powinnam brać leki psychotropowe, ale się boję, dlatego jestem pod stałą opieką psychiatry, z dzieckiem wszystko dobrze, nic się nie dzieje. Wiec wydaje mi się, że stres musi być naprawdę bardzo silny, żeby moglo się coś stać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2018, 15:22

    f2wl20mmurgifll8.png
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 30 października 2018, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jest w ciąży nawrót nerwicy i też powinnam brać leki ale ze względu na lęk o dziecko nie biorę bo wiadomo, że takie leki w ciąży zalecane nie są. Piję tylko herbatę z melisy ale to nie dużo daje. Często mam napady lęków, kołatanie serca - puls nie raz dochodzi do 150. Mój lekarz twierdzi, że leki uspokające byłyby gorsze niż ten stres.

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam to samo / ścisk w żołądku i wali serce :( czuje niepokój ... dziewczyny czy to bardzo szkodzi naszym dzieciom?
    Nie potrafię zrobić zeby to przeszło...nerwica to koszmar..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ