X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Dodatni wynik hbv
Odpowiedz

Dodatni wynik hbv

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pokahontaz Koleżanka
    Postów: 48 25

    Wysłany: 20 października 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam spory problem. Od lat jestem nosicielką wirusa żółtaczki wszczepiennej typu B. Oczywiście poinformowałam o tym lekarza prowadzącego jeszcze w trakcie starań o dzidziusia. Z informacji jakie do tej pory uzyskałam wynika, że musi o tym fakcie zostać poinformowany personel szpitala bo moja krew jest dla nich i dla dziecka potencjalnym zagrożeniem. Trzeba zachować ostrożność. Dziecko zostanie odpowiednio zabezpieczone dawką immunoglobuliny i otrzyma szczepionkę.

    Moje pytanie jest następujące - czy, któraś z Was jest także nosicielką lub osoba chorująca na WZW i czy mogłybyście mi napisać jak u Was to wyglądało? Jaki był przebieg porodu czy lekarze zalecali cesarskie ciecie itd?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ