X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Drgawki , trzęsące się dziecko w brzuchu ??
Odpowiedz

Drgawki , trzęsące się dziecko w brzuchu ??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sheelie Przyjaciółka
    Postów: 176 23

    Wysłany: 9 listopada 2023, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Jestem w 27 tygodniu ciąży i od paru dni mam uczucie innego zachowania dziecka w brzuchu . Do tej pory mały był średnio ruchliwy i oczywiście miewał czkawki i tak samo ma czkawki . Tak więc wiem jak czkawki wyglądają. Ale od paru dni czuje chodzby całe ciało się trzęsło, drżało i to mam kilka razy na dzień i w nocy też. Wizytę mam dopiero 16 stego u mojego ginekologa .

    Aniołek [*] 31.10.2021 - 9 tyd.

    Synuś 40 tyd.+4 - czekamy na ciebie- luty 2024🤱
    💪Starania na nowo - od 2023
    🩺Diagnoza : PCOS ❗️
    💊Stymulacja:Luteina,CLO.
    🩸Suplementy: fertistim, omega , sanprobi super formuła.
    🥚Drożność jajowodów: oba drożne ✅️
  • kashanti Autorytet
    Postów: 372 323

    Wysłany: 12 listopada 2023, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, przy pierwszej ciazy mialam takie same wrazenia jak ty... cos w stylu trzesacego sie malucha, trzepot skrzydel, drgawek? po 30 tygodniu sie uspokoilo. lekarz stwierdzil, ze maluch trenuje. mloda urodzila sie zdrowa i smiga teraz do przedszkola. wiec u nas nie oznaczalo to niczego zlego. ale jedna ja nie jestem zadnym dowodem na to, ze wszystko jest ok. wiec niestety ale musisz uzbroic sie w cierpliowsc i poczekac na wizyte u swojego lekarza. sciskam mocno!

  • Sheelie Przyjaciółka
    Postów: 176 23

    Wysłany: 15 listopada 2023, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej !

    Tam takie trzesawki jakby .. to jest mega przerażające ale mały jak miał dość dużo tych ruchów drgań to teraz się trochę już uspokoiło.
    Dzisiaj miałam 3 badania prenatalne i wyszło wszystko prawidłowo. Że dziecko prawidłowo się rozwija i jego dobrostan jest dobry .
    więc myślę że te trzesawki też ustaną.
    Oczywiście poinformuję o tym na najbliższej wizycie u mojego ginekologa. Dziękuję za informację.

    Mas lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 31.10.2021 - 9 tyd.

    Synuś 40 tyd.+4 - czekamy na ciebie- luty 2024🤱
    💪Starania na nowo - od 2023
    🩺Diagnoza : PCOS ❗️
    💊Stymulacja:Luteina,CLO.
    🩸Suplementy: fertistim, omega , sanprobi super formuła.
    🥚Drożność jajowodów: oba drożne ✅️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ