X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje epilepsja w ciąży
Odpowiedz

epilepsja w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pączusiowa Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 7 stycznia, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Piszę w imieniu siostry, która od nastoletnich lat zmaga się z epilepsją. Jest drugi raz w ciąży, teraz mija 2 miesiąc. Odkąd zaszla w ciąże częstotliwość ataków się zwiększyła..przy 1 ciązy miala tylko jeden atak. Cz są tu osoby, które zmagają się z tą przypadłością i donosily zdrową ciąże i czy macie do polecenia bardzo dobrych neurologów, którzy Wam pomogli załagodzić ataki lub ich ilość? Bardzo proszę o każdą wskazówkę 😞

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ