X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Gronkowiec złocisty w ciąży
Odpowiedz

Gronkowiec złocisty w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • miłośćPonadwszytsko Znajoma
    Postów: 21 13

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane odebrałam dzisiaj wyniki z posiewu pochwy i wyszło , że mam gronkowca złocistego :( Się naczytałam i sama już nie wiem co mam o tym myśleć ......Mieliście z tym styczność w ciąży i chcielibyście się podzielić swoimi przeżyciami ?

  • Agaata Autorytet
    Postów: 3778 5914

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 04:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w ciąży wyszedł w posiewie gronkowiec złocisty, w antybiogramie wskazane było, że działa na niego Erytromycyna, lekarka natychmiast wypisała mi ten antybiotyk, brałam chyba 5 dni, do tego przez tydzień codziennie macmirror globulki. Następne posiewy nie wykazały już tej bakterii. Mi to wyszło zaraz po założeniu pessara w szpitalu.
    Też wtedy troche czytałam i panikowałam przez to, ale okazało się, że nic się nie działo złego.

    relgj44j0jdjxxnn.png
    f2wlx1hpmkxg2b4v.png
    h4zp0tc7mm1rsrjp.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ