X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Infekcja dróg rodnych a odklejanie czopu śluzowego
Odpowiedz

Infekcja dróg rodnych a odklejanie czopu śluzowego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sylwia21 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusie pomocy! Wczoraj byłam u gin dostałam Pimafucin na infekcję, miałam zacząć przyjmować dziś, bo dopiero kupiłam. Jednak zauważyłam bardzo dużo gęstej kremowo - mlecznej wydzieliny przy sikaniu (zupełnie inna niż do tej pory przy infekcji, bo ta była zółtozielonkawa jak twarożek). Mam ogromne obawy, bo tyle się naczytałam o odejściu czopa i wgl, że dziecko traci ochronę przed bakteriami i jest narażone na infekcje... Co ja mam robić, czy jeśli to jest odchodzący czop, to brać ten Pimafucin i leczyć infekcję, czy to nie zaszkodzi dziecku, jeśli nie ma juz tej ochronnej bariery z czopu. Czy bardziej szkodliwa jest obecna infekcja? Zgłupiałam, mój gin dziś nie przyjmuje, a położna nie odbiera. Dodam, że 35 tc :(

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli lekarz nie przyjmuje i nie masz do niego telefonu, a możesz podjechać do położnej to jedź do niej. A jak nie to do szpitala dzwoń na izbę przyjęć położniczą, tam udzielą ci odpowiedzi.

    Jednym słowem czop to jest korek zatykający worek płodowy, on chroni dziecko przed infekcjami jak wspominałaś ale wydaje mi się że najlepszym wyjsciem jest jechać do szpitala żeby cię zbadali i ocenili czy to faktycznie czop odszedł i czy w całości czy w części.

    Powodzenia :)


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ