X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Infekcja w ciąży
Odpowiedz

Infekcja w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • monciaw Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 1 lipca 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 37tc. Mam pieczenie i jakąś biała wydzielinę. Pisałam do mojego ginekologa kazał narazie stosować Clotrimazol Krem. Mam do Was pytanie czy któraś go stosowała w ciąży i w jaki sposób ze tak zapytam go aplikowała, bo na ulotce pisze żeby "Nie należy wprowadzać preparatu do pochwy" no to jak to mam zrobić?

  • zokeia Autorytet
    Postów: 2223 1467

    Wysłany: 1 lipca 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może rozsmaruj po wargach mniejszych i u wejścia do pochwy?

    tb73epoky7bge1zc.png
    atdc4z173dng7siu.png
    43kt3e5e37vlpped.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na palcu wkładałam do środka ale to nie było w ciąży. lepiej szybko do lekarza bo nie masz duzo czasu na leczenie. Przy infekcji bedzie cesarka

  • Morrigan Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smarujesz w miejscu pieczenia nie wprowadzając do pochwy :) polecam podrążyć temat żeby wykluczyć infekcję. Mi ginekolog przepisała gynoxin

  • Kaj Autorytet
    Postów: 922 293

    Wysłany: 12 września 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwne, bo mi ginekolog nie pozwoliła stosować clotlimazolum w ciąży. Przede wszystkim, zeby ograniczyc grzybice, zanim dosaniesz sie do lekarza to trzymaj diete- zero słodyczy, zero cukru (w sensie nie dosladzac herbaty itp)- to pozywka dla grzybow.
    A poki co uderz nawet do rodzinnego. Preparatow na ratunek tego typu w ciazy duzo nie ma i z reguly sa drogie, ale jesli dieta i higiena (plyny ginekologiczne na infekcje) nie pomoze to trzeba dzialac.

    ukdy82c3jvhxu38m.png

    tb73k6nl2pyu28tq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozna clortimalzolum ale po 1 trymestrze ja stosuje co jakia czas.

  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 13 września 2017, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jest chyba do stosowania zewnetrznrgo wiec jesli masz jakies objawy wew to lec do lekarza bo nieleczonq infekcja moze nawet doprowadzix do porodu przedwczesnego.

    6sutskjolve431gm.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ