Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Katar u miesięcznego dziecka
Odpowiedz

Katar u miesięcznego dziecka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zwaniola Przyjaciółka
    Postów: 93 38

    Wysłany: 17 czerwca 2021, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katar u miesięcznego dziecka😪 Dziewczyny córeczka obudziła się o 00:00 do karmienia i zauważyłam że leci jej z noska psika i pokasluje 🤦‍♀️😪 starsze dzieciaki były chore dwa tygodnie temu staraliśmy się uważać zachować ostrożność ale jak widać się nie udało 😑 ja też mam lekki katar 🤦‍♀️od wczoraj. Mąż mówi że panikuje 😑ale ja bardzo się martwię do tego stopnia że nawet się poplakalam 😑tak starałam się Ja uchronić przed chorobą 😥 I to jeszcze na sam weekend się stało jak na złość 😡 Zrobiliśmy małej inhalacje z soli posmarowałam pod noskiem mascia majrankowa maz odciagnal wydzieline z noska. Wpuscilam świeżego powietrza do pokoju i zalaczylam nawilżacz 🙉 Malutka zasnęła na mężu boimy się Ja położyć (śpi w kokonie przy mnie) położyłam pod kokon książki żeby główka była wyżej ale nie wiem 🙄czy jest wystarczająco. Proszę powiedzcie mi dziewczyny czy mialyscie może podobnie ? Jak Sobie radzić e tej sytuacji? Co podawać ? Macie coś sprawdzonego? Oczywiście w poniedziałek rano zadzwonię do przychodni 😑

  • Nalia Autorytet
    Postów: 3539 1247

    Wysłany: 17 czerwca 2021, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko to co napisałaś chyba nic innego. Mój pediatra radzi leszcze kilka kropelek naszego mleka wkraplac do noska. Faktycznie pomagało.
    A czemu czekasz na poniedziałek jak się tak martwisz? Dzisiaj jest czwartek, A nie weekend.
    Ale myślę, że na razie inhalacje + nawilżanie nosa np Disnemarem + odciąganie. Nic więcej nie zrobisz.

    ❤Ada&Pola❤
    gg642n0atc7priww.png
    o1488ribmfu4nl5k.png
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 300 56

    Wysłany: 17 czerwca 2021, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie kilka dni temu to przeszłam. Wiem co czujesz. Robiliśmy inhalacje z ectodose 2 razy dziennie plus kropelki euphorbium 4 razy dziennie. Kłaść na brzuszku po psiknięciu żeby katar spływał. I smarować aromactiv maść w żelu od 1 dnia życia.
    Oczywiście dobrze będzie kupić jakiś srodek na odciągnięcie kataru - przyda się również na potem , nie tylko na teraz.
    Kupisz wszystko bez recepty. O tutaj https://www.aptekagalen.pl/odciagacze-kataru

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2021, 07:45

  • gwzd Koleżanka
    Postów: 152 4

    Wysłany: 20 listopada 2023, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas latem pomogła maść mupina. Teraz od 3 tyg ma katar i kaszel. Jesteśmy umówieni do laryngologa bo dziecko niby zdrowe ale non stop katar spływający po gardle. Leki przeciwalergiczne bierze od maja bo alergia na pyłki i roztocza ale katar i tak jest.

    Warto jest równiez skonsultować się z lekarzem pediatrą - szczególnie, jeśli katar utrzymuje się długo. Mogę tutaj dac namiar na doświadczonego pediatrę z Kielc https://www.pediatrakielce.com/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2023, 12:32

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ