X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Kłucie w brzuchu
Odpowiedz

Kłucie w brzuchu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • NowaMama2112 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 9 lipca 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny , jestem w 14 tygodniu ciąży , i od kilku dni doświadczam bardzo nieprzyjemnego kłucia po lewej stronie nawet moze troche nizej jak spojenie łonowe , byłam u mojego lekarza zbadał mnie na fotelu i kazał brać nospe , wczoraj wzięłam ale nie zbyt pomogło.. może któraś z was tak miała ?? bardzo się martwię tym , i dodam ze to jest co jakiś czas takie kłucie w jednym miejscu..

  • Dakota86 Debiutantka
    Postów: 6 3

    Wysłany: 10 lipca 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tak miałam i mi lekarka powiedziała że więzadła macicy się naciągają lub jest to ból związany z jelitami, ponieważ macica się rozrasta i walczy o miejsce z jelitami. Ale wiadomo lepiej konsultować takie rzeczy ze swoim lekarzem. Pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłucia, czasem nawet bardzo bolesne są normalne na tym etapie ciąży. Jeśli nie towarzyszą temu plamienia ani krwawienie to raczej wszystko jest w porządku. Niemniej jednak powiedz o tym lekarzowi na najbliższej wizycie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2021, 09:22

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ