X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje kłucie w brzuchu w 10tc- normalne?
Odpowiedz

kłucie w brzuchu w 10tc- normalne?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mychakruszyna Autorytet
    Postów: 1359 1305

    Wysłany: 10 lutego 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczoraj zaczął się 10 tydzień a dziś czuję co jakiś czas szczególnie podczas chodzenia kłucie w brzuchu. W nocy przy przewracaniu poczułam chwilowy ale dość silny ból jajnika. Czy jest powód do niepokoju czy raczej to normalne?

    74di6iyek3xe528u.png

    20140724580117.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 10 lutego 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ja obecnie jestem w 21tygodniu ciąży i dzis zauwazylam jak chodze po mieszkaniu to mnie kuje w dole brzucha to nie bol takie lekkie kucie tłumiący lekki ból i sie zastanawiam czy to tak może byc? bo jak leże to jest ok nic nie boli

    Ollaala lubi tę wiadomość

  • Psota Koleżanka
    Postów: 50 5

    Wysłany: 11 lutego 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamenkaa ja też mam takie kłucie w dole brzucha, które ustępuje jak usiądę.
    Lekarz mi mówił, że to jelita. Poobserwuj czy ból nie ma związku z gazami lub wypróżnianiem.

  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 11 lutego 2016, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze to wiezadla macicy? Jesli nie ma plamienia itp a bol nie jest bardzo silny to polecam po prostu polozyc sie i odpoczac. A przede wszystkim zwolnic tempo chodzenia :)

    Bratek lubi tę wiadomość

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • fiska0 Koleżanka
    Postów: 92 7

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podepne sie pod watek
    Jestem w 22 tyg ciazy i dzisiaj od rana czuje klucie w brzuchu w roznych miejscach. Najczesciej sa one w podbrzuszu z prawej i z lewej strony czasem na srodku. Nie plamie i czuje ze malec od czasu do czasu dosc intensywnie sie rusza. Mam co prawda duze gazy dzis ale czasem je miewam ale tylko dzis czuje tak intensywne klucia.
    Jechac na pogotowie czy poczekac? Sama juz nie wiem czy nie fiksuje :/

  • Ryba1985 Koleżanka
    Postów: 95 12

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam takie delikatne kłucia w okolicy podbrzusza i to od 10TC.
    Teraz jestem w 16TC i dalej je miewam na co lekarz powiedział mi, że to mogą być ruchy dziecka, albo powiększająca się macica.

    85999n73ze96h91v.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ