X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Łyżeczkowanie
Odpowiedz

Łyżeczkowanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2021, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety czeka mnie łyżeczkowanie. Nie wiem czy nie lepiej farmakologiczne poronienie? Boje się że uszkodzą mi macicę i nie będę mogła zajść w ciążę. Xczy w tym samym dniu wypuszczą mnie do domu? Czy będę mocno krwawić? Przepraszam za temat który już był wiele razy, ale nie mam sily szukać

  • Marcelina715 Ekspertka
    Postów: 202 156

    Wysłany: 5 października 2021, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Escada,

    Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty.

    Zajrzyj na różową stronę - Ovufriend. Jest tam dział "Poronienie". Myślę, że znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytania i wsparcie kobiet, które przeszły to, co Ty.

    Życzę Ci dużo siły!

    Listopad 2018 - syn
    Styczeń 2021 - córka.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ