X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Malowanie paznokci u stóp
Odpowiedz

Malowanie paznokci u stóp

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jagnam Przyjaciółka
    Postów: 72 54

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczny czy regularnie malujecie paznokcie u stóp? Gdzies ostatnio wyczytałam, ze kobieta która ich nie maluje nie jest zbyt zadbana.... NIe moge się z tym zgodzić.

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja maluję co jakiś czas, teraz przez buty i skarpetki ten lakier i tak się zdziera, hybryda u mnie odpada bo mam na dłoniach A za duże stężenie tych substancji powoduje u mnie relacje alergiczna, i tak walczę co 3 tygodnie przy nowych paznokciach na dłoniach żeby ich nie drapac bo tak swedza mnie palce.
    A u stóp maluje latem jak chodzę w sandalkach.

    O paznokcie dbam sama :) W sieci jest bardzo wiele poradników na temat tego jak o nie dbać :)
    O tutaj https://boskiestopy.pl/brzydkie-paznokcie-u-stop/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2021, 10:03

    Jagnam lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ