X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje MTHFR - lekarz prowadzący na NFZ, Warszawa
Odpowiedz

MTHFR - lekarz prowadzący na NFZ, Warszawa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 3 lutego 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Czy któraś z posiadaczek tej mutacji jest pod opieką lekarza z NFZ? Jeśli tak, możecie podać nazwisko i swoją opinię o tym lekarzu? Mnie prowadzi prywatnie gin-endo, ale chciałabym mieć kogoś równolegle z NFZ, żeby nie płacić za wszystko (bez przesady, za coś się płaci miesiąc w miesiąc wcale niemałe pieniądze na NFZ :( ). Tylko, że mój wstępny rekonesans wypadł kiepsko, bo na hasło "MTHFR", "Clexane" słyszę - eeeee, to może lepiej szpital kliniczny. Hmmm, tylko, że tam też pracuje wielu lekarzy i różnie można trafić.... ;)
    A zatem? :)

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj trochę po niewczasie widzę, ale ja mam MTHFR i prowadzę ciążę na NFZ w przychodni przyszpitalnej na Karowej w Warszawie - a dokładnie w poradni patologii ciąży u dr Teligi- Czajkowskiej. Świetna babka, polecam zdecydowanie, dostać się do niej na pierwszą wizytę trudno, bo czeka się 2 miesiące, ale potem już normalnie wizyty co miesiąc. Zna się na rzeczy, zleca badania, wypisuje recepty na Clexane (ryczałt) także rewelacja. Kolejną ciążę też zamierzam prowadzić właśnie tam. :)

    U mnie też synek. Termin mam na 7 października. :)

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 26 lipca 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rutelka - a jaką dokładnie masz mutację, jeśli mogę zapytać?
    Koniec końców jestem na Karowej, ale u innej lekarki i ona się raczej tego nie tyka ;/

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam mutację heterozygotę. Mi przy zapisie Pani w rejestracji zasugerowała od razu tą panią doktor.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ