X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Naczyniak płaski na twarzy
Odpowiedz

Naczyniak płaski na twarzy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • klaudiaaa Koleżanka
    Postów: 59 48

    Wysłany: 18 sierpnia, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, 2 tygodnie temu urodziłam córeczkę. Po ok tygodniu na połowie twarzy pojawiła się wielką czerwona plama, jak się okazało jest to naczyniak płaski i niestety ale wygląda paskudnie. Moje serce krwawi. Mamy skierowanie do specjalisty. Póki co połozne i lekarze mówią że powinno się wchłonąć, jeśli nie trzeba będzie ingerować i próbować leczyć. Czy znacie takie przypadki gdzie pojawił się naczyniak i sam się wchłonął? I po jakim czasie?
    Nie mam już siły, co sobie poukładam w głowie i nastawie że ok, stało się to jak ktoś zobaczy i mówi "ojej, jakie biedactwo, wygląda jak poparzona" to padam w płacz i nie mogę się uspokoić.

  • Faelwen90 Ekspertka
    Postów: 210 305

    Wysłany: 19 sierpnia, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, mam znajomą, która też ma takiego naczyniaka, nie wiem jak wyglądała w dzieciństwie, ale teraz ten naczyniak ma na czole i w okolicy lewego oka. Ma taką fryzurę, że prawie go nie widać. Poza tym jest szczęśliwą żoną i matką.

    Dziecko rośnie i zmienia się i może rzeczywiście ten naczyniak się wchłonie. Bądź dobrej myśli.

    Olej ludzi, bo zawsze się do czegoś doczepią... moim zdaniem takie komentarze względem Twojej córki są karygodne i świadczą tylko o tym jacy ludzie są puści i nietaktowni.

    Twoja córka na pewno jest przesłodka i przekochana, nie pozwól, żeby jakieś głupie komentarze odbierały Ci radość z macierzyństwa.

    Wojsia, klaudiaaa lubią tę wiadomość

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ