X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje nifuroxazyd w ciazy
Odpowiedz

nifuroxazyd w ciazy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ulola Autorytet
    Postów: 409 129

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam pytanie brał ktoś nifuroxazyd będąc w ciazy? Niby mam zlecony od lekarza ale ginka zleciła go po mojej suggesti bo alternatywnym pomysłem był oddział zakaźny w szpitalu :/ . Niby się nie wchłania z jelit i nie powinien dotrzeć do malucha ale ciekawi mnie czy któras z Was go stosowała.

    Córcia Zosieńka 09.08.2016 <3 <3 <3 2680 g
    bl9ce6ydm80fo1bi.png

    19.03.2015 - Tęsknię Adasiu [*]
  • BlopBlop Debiutantka
    Postów: 7 5

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brałam w 26 tygodniu na zlecenie ginekologa ze szpitala, także śmiało :)

    ulola lubi tę wiadomość

    8p3o0tc778rk2rra.png
  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też brałam w okolicach 24 tc i ostatnio w 31 tc.

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ