X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Niska waga i III st. łożyska w 32 tygodniu
Odpowiedz

Niska waga i III st. łożyska w 32 tygodniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dorota383 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 2 września 2015, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam na USG w 31t1d i wyszło, że mała waży 1466 g i jest już III stopień dojrzałości łożyska, ilość wód płodowych równa była 9 a obwód brzuszka był na etapie 29t1d i martwię się czy wszystko jest ok :/ czy miała któraś taki przypadek? Lekarz nic się nie odezwał, stwierdził, że dobrze jest, nawet przepływów nie zbadał, a przecież to dużo za wcześnie na takie dojrzałe łożysko. Martwię się strasznie :/ czy iść do innego lekarza i na inne usg? czy panikuje ;(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ