X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Obniżenie sie szyjki macicy
Odpowiedz

Obniżenie sie szyjki macicy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AnielskieOczy Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 20 lutego 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. W 26 tc wylądowałam w szpitalu ponieważ okazało sie ze szyjka macicy obniżyła sie do 13mm. Byłam tam 10 dni, dostałam rożne zastrzyki, antybiotyki zeby nie miec skurczy oraz zeby wszystko "stanęło" w miejscu do bezpiecznego 34+0...
    W poniedziałek zacznę 28 tc.... Do 34 jest jeszcze kupę czasu i nieraz martwię sie czy uda mi sie "dotrzymać" i doczekać tej magicznej bariery gdy malenstwo bedzie mogło spokojnie przyjsc na swiat. Czy ktoras z was tez przez to przechodzi badz przechodziła? Czasami mam wrażenie ze cały swiat zwalił mi sie na głowę :(

  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 22 lutego 2016, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikt nie proponował Ci pessara? Jest wiele dziewczyn, którym w takiej sytuacji założono pessar i elegancko trzymają terminy a nawet niektóre przenaszają ciąże! :) musisz dużo leżeć żeby nie obciążać szyjki a gdyby pojawiły się skurcze to natychmiast szpital.

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • AnielskieOczy Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 22 lutego 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nikt mi tego nie zaproponował ani nawet słowem sie na ten temat nikt nie odezwał.
    Dostałam tylko jakies lekarstwa ktore niby zapobiegają skurczom, ale musze jeszcze tyle wytrzymać ze boje sie ze cos moze pójść nie tak :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ