X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje OSPA W CIĄŻy
Odpowiedz

OSPA W CIĄŻy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MMA Przyjaciółka
    Postów: 105 126

    Wysłany: 7 lutego 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jestem w 14 tc i mialam kontakt z dziecmi chorymi na ospe ale jeszcze nie mieli objawow, boje sie ze bede chora bo nie chorowalam nigdy na ospe :( znacie takie przypadki?

    uwo9gov3korvf4ga.png
  • koral Autorytet
    Postów: 1003 441

    Wysłany: 11 lutego 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2014, 10:17

  • jovi81 Autorytet
    Postów: 546 643

    Wysłany: 12 lutego 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed ciąża zrobiłam poziom przeciwciał i okazało się że na 100% nie przechodziłam ospy (nie byłam pewna) i szczepiłam się dwuskładnikową szczepionką na ospę pół roku przed rozpoczęciem starań za namową ginekologa. Udaj się czym prędzej do lekarza i powiedz o wszystkim. Ospa w ciąży to poważna sprawa ale i z takimi przypadkami medycyna sobie radzi :) powodzenia

    https://www.maluchy.pl/li-69787.png
    xvg47yr.png
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 10 listopada 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mężus mój przyniósł ospę, wczoraj się pokazały pęcherze, miałam ospę w dzieciństwie, ale będę informować dla przyszłych mamusiek jak się sytuacja u nas zakończy

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zachorowałam na ospę będąc już w ciąży, nie wiedziałam o tym, starszak przyniósł z przedszkola.. Póki co nie wywołała żadnych negatywnych skutków - usg 12tygodnia i polowkowym doskonale.. Liczę ze skończy się dobrze

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ