X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje penchezyk nie urus
Odpowiedz

penchezyk nie urus

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dzis jestem po lekazu powinno byc 7 tyd i 4 dzien niestety pechezyk nie urus dalej 5 tyd i 5 dzien czy moze byc jeszcze wszystko dobrze jestem zalamana

  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 8 września 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz ciężko powiedzieć. Miałam podobną sytuacje. Byłam u lekarza na potwierdzeniu ciąży i nie było serduszka. za tydzień powtórne usg i dalej nie było widać serduszka ale zarodek urósł, po następnym usg tydzień później zarodek znowu urósł i pokazało się serduszko. Więc u mnie ciąża okazała się 2 tygodnie młodsza niż wykazywała @. ale mimo że nie było serduszka to zarodek z tygodnia na tydzień się powiększał. Nie wiem czy te 5 i 5 dzień u ciebie to było pierwsze usg czy drugie? Bo jeśli pierwsze to jeszcze jest szansa ale jeśli robiłaś już kolejne usg w odstępie czasowym i zarodek się nie powiększył to raczej nie robiłabym sobie nadziei. Czy masz jakieś krwawienia, plamienia, podwyższoną temperaturę ciała albo większe ciśnienie?

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie zadnych objawow nie mam nic mnie nie boli zadnych plamien 5 i 5 dzien bylo tydzien temu teraz znow to samo tylko ze z ovu by sie teraz zgadzalo dzis beta i w srode tak sie boje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a w piatek padnie decyzja co dalej :(

  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 8 września 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście życzę ci aby ułożyło się jak u mnie i żeby było wszystko ok. wiadomo zarodek jest tak mały że czasami lekarz źle mierzy i dlatego mogło wskazywać ten sam wiek zarodka. Mnie lekarz po usg chciał skrobać od razu w szpitalu poszłam na konsultację do ordynatora i on stwierdził że nie ma opcji skrobania że trzeba dać dziecku szanse. skoro nie plamiłam nie krwawiłam ciśnienie w porządku to ordynator stwierdził ze nie widzi objawów martwej ciąży i kazał chodzić tydzień, niby wyszło 2 tygodnie chodzenia w nieświadomości ale było warto. daj znać jak u ciebie sprawa się potoczy a ja trzymam mocno kciuki bo samo przez to przeszłam i wiem co to znaczy, ale zawsze trzeba być dobrej myśli :)

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 8 września 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli beta ci się zwiększy to nie podejmuj pochopnie decyzji w piątek, nawet jeśli lekarz stwierdzi że coś jest nie tak to zawsze konsultuj to na wizycie u innego lekarza
    tak jak zrobiłam ja wtedy masz dwie niezależne opinie

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzis beta bardzo dobra 2325 lekarz mowi ze super jezeli sie zwiekszy nie ma skrobania w srode mam nastepna wizyte na bete dziekuje tobie ale oczywiscie dam znac i zycze wam duzo zdrowka :)

  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 9 września 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też wam życzymy dużo zdrówka i czekamy na następne informacje :)

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro bede miala dopiero winiki umieram normalnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj beta lekarz nie zadowolony 7000 choc urosla

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    głowa do góry, może jeszzce nie wszytsko stracone

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    modle sie zeby tak bylo jutro wizyta u gina i usg

  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 11 września 2014, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy kciuki, odezwij się jutro z wieściami, mam nadzieję e z dobrymi :)

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wiec kobietki zegnam sie z wami dzis pechezyk ciazowy sie pomiejszyl wciaz nie widac zarodka nie chce sie psuc psychicznie zycze wam duzo szczescia i znrowka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma co sie ludzic nadziejami i wierzyc w cuda

  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 13 września 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymaj się i bardzo mi przykro :(

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ