X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Pierwsze USG, brak zarodka.
Odpowiedz

Pierwsze USG, brak zarodka.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sylwia546 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 20 czerwca 2022, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, dziś miałam pierwsze USG i ginekolog stwierdził że nie ma zarodka i muszę wykonać ponownie USG za tydzień. Według jego opinii jestem w 4/5 tygodniu ciąży. Ostatni okres skończył mi się 4 maja, a pierwszą Beta HCG robiłam 4 czerwca z wynikiem 405, następną zrobiłam 6 czerwca z wynikiem 870. Patrząc na tabele norm HCG powinnam być w 7 tygodniu gdzie jest to raczej nie możliwe bo miałam okres lub byłam świeżo po. Dodatkowo dzisiaj odebrałam wyniki czystości pochwy i wyszło że mam grzyby. Nie wiem co robić. Rozmowę z moją Panią ginekolog mam dopiero jutro, inny gino od USG mówił że nie ma zarodka i raczej nic z tego nie będzie. Dodam że byłam chwilę w ciąży w październiku 2021, lecz dostałam plamień i z dnia na dzień całe HCG spadło. Staramy się o dziecko z partnerem od lutego 2021 a z początkiem lipca miałam mieć badanie drożności jajników lecz właśnie zaszłam w ciążę. Dziś wstępnie zrobiłam znowu HCG i czekam na wyniki. Czy miał może ktoś z Was tak że nie było widać zarodka na pierwszym USG a na drugim już tak? Z góry dziękuje za odpowiedz i życzę miłego dnia.

    Zdjęcia opisu oraz pęcherzyka:

    https://zapodaj.net/74368d41c3259.jpg.html

    https://zapodaj.net/a3e0b121d0f36.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2022, 16:04

  • Rozpisana Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 26 czerwca 2022, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nie było na pierwszym i na drugim niestety też nie. Mało tego, na pierwszym USG 6+4 radiolog widziała pęcherzyk ciążowy i żółtkowy, a tydzień później w pęcherzyku ciążowym zobaczyła 3 struktury pęcherzykowate i stwierdziła, że nie wie co to jest, bo obraz bardzo nietypowy, ale nie będzie się zastanawiać.Nie ma zarodka i tyle. Beta rosła prawidłowo, progesteron bardzo dobry. Jutro mam lekarza i zdecyduje czy czekamy aż samo się oczyści czy szpital

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ