X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Plamienia wykańczające psychicznie, początki ciąży.
Odpowiedz

Plamienia wykańczające psychicznie, początki ciąży.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Hania007 Autorytet
    Postów: 2239 1134

    Wysłany: 4 kwietnia 2022, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Wiem, ze Temat powraca jk bumerang ale ja już nie mam siły i chyba poprostu potrzebuje się wyżalić 😭 pierwsza ciąża niby bezobjawowa, plamilam a nawet krwawiłam do 16tc. W drugiej obecnej ciąży znowu powtórka. Zaczęłam plamić zaraz po pozytywnym teście i becie. Jestem w 6 tyg (5+4) o ponad tygodnia codziennie plamie, raz taka kawa z mlekiem a raz rozowy śluz. Byłam w czwartek na wizycie na cito i lekarz nic niepokojącego nie zauważył. Ja tak strasznie jestem psychicznie wykonczona. Mogę znosić ból, zmęczenie, wymioty, wszystko ale plamienia mnie wykańczają… czuje ze nie mam wpływu i to uczucie mnie zabija. Nie potrafie cieszyć się ciąża. Dodatkowo ból miesiaczkowy, dosyć mocny, powoduje ze z kazda wizyta w toalecie mam poczucie ze zaraz mnie zaleje krew🥺🔫

    7l5Dp2.png

    💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

    maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

    10dpo - ⏸ - 9cs🍀
    11dpo - beta 37,56 mIU/ml
    14dpo - beta 207 mlU/ml
    5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
    7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
    10t+0d - 2,68cm 👶🏻
    12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀
  • IzaJa Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 5 lipca 2022, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Hania,
    Jak się czujesz? Plamienia ustały?

  • Zniechecona Autorytet
    Postów: 274 255

    Wysłany: 18 lipca 2022, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany, mam to samo... Jeszcze rozowe i brazowe mniej mnie stresuja, ale jak zobaczylam zywoczerwona krew ze skrzepami to sie po prostu rozplakalam, a kilka godzin pozniej na wizycie niby wszystko ok...

    Nawet nie wiem jak sobie pomoc, bo duphaston przeciez biore, dolozylam tez magnez i no spe, ale i tak czuje sie nie dosc ze bezsilna, to jeszcze jak wariatka, ze ogladam papier i majtki po 100x...

    14.02.2023 - Maja (47cm/2980g) 🥰🥳💝
  • alauda Autorytet
    Postów: 2428 1780

    Wysłany: 21 lipca 2022, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam regularne krwawienia/krwotoki już od 12tc. U mnie okazało sie, ze to polip na szyjce macicy.

    Mimo, ze znałam przyczynę, to za każdym razem mnie to martwiło. Jednak starałam sie nie panikować.

    Może u Was to tez jakiś ukryty polip na szyjce?

    83; AMH 0,45


    Letrox 75, Amlodypina 10mg, hydroksychlorochina 200mg, ubichinol Q10 400mg, DHA, melatonina 3mg, TenFertil Ona, szelazo

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️ IVF -> ❄️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ