X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Plamienie w 3 trymestrze
Odpowiedz

Plamienie w 3 trymestrze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kora88 Autorytet
    Postów: 935 280

    Wysłany: 13 lutego 2021, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, miałam w czwartek taką sytuację: jednorazowo poleciała mi jasnoróżowa krew z pochwy, taka jakby bardziej wodnista, takie plamienie, nie widziałam skrzepów. Lekarz przez telefon powiedział żeby odpocząć fizycznie i psychicznie (mam do niego dość daleko, wizyta we wtórek). Nic mnie nie boli do tej pory, nie było więcej plamień. Mam miękką szyjkę i od 3 miesiąca jestem „leżąca”, więc się nie przemęczam, nie było też seksu. 3 dni wcześniej miałam wizytę u innego ginekologa i badał mnie palpitacyjnie i usg, wszystko było Ok.Dziecko ułożone nogami w dół.
    Boje się bo czytałam w necie, że to może być przed porodowy objaw. Jestem wykończona stresem, ogólnie w ciąży raczej komplikacje do tej pory.

    Czy któraś z Was miała coś podobnego? Zwłaszcza, że chodzi o 3 trymestr.

    Nie byłam w szpitalu, bo wizyta dość blisko, poza tym jakiś czas temu zostawili mnie na tydzień, chociaż nic się nie działo, mam bardzo złe wspomnienia, ciężko jest mi sobie z tym psychicznie poradzić. Jak coś by się działo, wiadomo, pojadę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2021, 19:13

    Starania od 2017, Medart od grudnia 2019
    8.08 transfer
    7dpt: beta 45
    9dpt: beta 136
    11dpt: beta 263
    13dpt: beta 595
    6t2d❤️♀️
    202104274956.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ