X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje po raz kolejny beta hcg
Odpowiedz

po raz kolejny beta hcg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny wiem, ze o beta hcg czytałyście już tysiące razy jednak potrzebuje Waszej opinii.
    pierwsze wyniki badania eta hcg były ok
    Ostatnia miesiaczka 4.07
    I badanie 1.08 15.6
    II badanie 3.08 50 (przytost 220%)
    III badanie 10.08 (przytosr 142%)
    11.08 wizyta u lekarza- pecherzyk 6mm ciaza o tydzien mlodsza niz wynika z okresu- taka opinia.
    Jutro mam isc do lekarza, a dzis odebrałam wynik beta hcg 23957.3. Pomiedzy tymi dwoma wynikami mineło 20 dni czy ten wynik nie jest za mały ??

  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 3 września 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Który to był dpo? Beta hcg powyżej 6000 zwalnia i podwaja się w czasie powyżej 96 h. Daj znać co pwiedział lekarz?

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ