X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Podwyższone monocyty(MONO) od początku ciąży
Odpowiedz

Podwyższone monocyty(MONO) od początku ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jendulka Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 29 marca 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was miała podwyższoną ilość monocytów we krwi? Ja mam od początku ciąży, lekarz nigdy nie zwraca na to uwagi, chociaż ostatnio ich wartość znacznie się podniosła. Nie rozumiem też różnicy między wartością MONO(która u mnie jest podwyższona), a MONO%, która jest w dolnych granicach normy. Kuzynka nastraszyła mnie, że to może być objaw Mononukleozy a nawet Cytomegalii. Jestem zaniepokojona, dlatego pytam czy któraś z Was ma bądź miała z tym jakieś doświadczenia?

    J
  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 29 marca 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla ciężarnych są inne normy morfologii, więc nie patrz na te co masz na wyniku, tylko słuchaj lekarza. Gdyby było coś nie tak to by powiedział.


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ