X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Problem z USG 6tc
Odpowiedz

Problem z USG 6tc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dagmara Ekspertka
    Postów: 229 162

    Wysłany: 7 marca 2020, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Na pierwszej wizycie lekarz miał problem ze zrobieniem mi USG. Pęcherzyk ciążowy pojawiał się na ekranie pół sekundy i zaraz znikał. Lekarz w ogóle nie mógł ustabilizować obrazu. W końcu zatrzymał obraz i zaczął mierzyć ...zarodki. Powiedział, że są dwa zarodki z bijącymi serduszkami, a ponieważ obraz usg cały czas znikał, to nie świadczy dobrze o rozwoju tych zarodków! Wyszłam załamana!
    Następnego dnia poszłam do innego lekarza. Ten powiedział, że widzi jeden zarodek z bijącym serduszkiem, ale nie ma przepływów. Skoro serduszko bije, to nie rozumie, dlaczego nie widać przepływów.
    Nie mogę przestać się martwić, o co tu chodzi?? Dlaczego to pierwsze usg nie chciało wyjść? Dlaczego widział dwa zarodki? Czy któraś z Was słyszała może o podobnym przypadku?? Dodam, że poszłam jeszcze do trzeciego lekarza i widział jeden zarodek.

    2017 - synek ♥
    10.2019 - [*] 10tc.
    03.2020 - [*] 10tc. zespół Edwardsa
    10.2020 - [*] 8tc. zespół Edwardsa

    MTHFR C667T hetero
    MTHFR A1298C hetero
    PAI-1 4G hetero
  • Monika123 Przyjaciółka
    Postów: 66 40

    Wysłany: 9 marca 2020, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obstawiam, ze pierwszy lekarz miał po prostu słaby sprzęt, być może nawet szwankujący. Nie jest możliwe, żeby pęcherzyk był w macicy i „znikał”. To raczej wada sprzętu. Jeśli następni widzieli bijące serduszko to uważam, ze nie powinnaś się martwić :)

    j45n7fc.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ