X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Przepływy w tętnicach macicznych
Odpowiedz

Przepływy w tętnicach macicznych

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martyna0802 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 15 września 2021, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    Czy u którejś z Was stwierdzono w ciąży niezbyt dobre przepływy w tętnicach macicznych ?
    U mnie przepływy same w sobie super - PI w lewej 0,5 i PI w prawej 0,6.
    Natomiast w prawej pojawił się minimalny notch- nie wiem czy to jeszcze fizjologia, badanie wykonywane w 18 tc. Czy to zniknie czy mam się martwić. Lekarka uspokaja że na tym etapie niczym to nie grozi i może zaniknąć. Czy któraś z Was spotkała się z taka sytuacja ?
    Ja oczywiście boje się, że dojdzie do wystąpienia rzucawki lub zahamowania wzrostu płodu.

  • Martyna0802 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 15 września 2021, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna0802 wrote:
    Cześć.
    Czy u którejś z Was stwierdzono w ciąży niezbyt dobre przepływy w tętnicach macicznych ?
    U mnie przepływy same w sobie super - PI w lewej 0,5 i PI w prawej 0,6.
    Natomiast w prawej pojawił się minimalny notch- nie wiem czy to jeszcze fizjologia, badanie wykonywane w 18 tc. Czy to zniknie czy mam się martwić. Lekarka uspokaja że na tym etapie niczym to nie grozi i może zaniknąć. Czy któraś z Was spotkała się z taka sytuacja ?
    Ja oczywiście boje się, że dojdzie do wystąpienia rzucawki lub zahamowania wzrostu płodu.
    Dodam, że od początku ciąży jestem na Acard 150 i Clexane 0,4.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ