X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Puste jajo plodowe , Beta hcg rosnie
Odpowiedz

Puste jajo plodowe , Beta hcg rosnie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dominikaa94 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 24 sierpnia 2023, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Chciałabym się podzielić swoją sytuacja i czy któraś z was tak miala. OM 3.07. Beta hcg rosło pierwsze 2200mlU po wizycie u ginekologa stwierdził , że mam macice dwurożną i że to 5 tydzień i narazie jest pecherzyk wielkosci 9.33mm , a że cykle miałam dłuższe, ciaza później się rozwija i ze nie ma co sie martwic narazie.Po dwóch tygodniach kolejna wizyta okazuje się, że pecherzyk wielkosci 16mm jest pusty . Beta hcg rosnie sprawdzam co 48h , ale poniżej normy co 2tys wyżej. Nie wiem co i tym myśleć. Czy któraś z was miala taka sytuację ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2023, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam w lutym puste jajo i właśnie beta przyrastala nieprawidłowo. W 7+3tc lekarz stwierdził puste jajo, nie dało mi to spokoju i po tygodniu poszłam do jeszcze jednego lekarza który to potwierdził. Odstawiłam progesteron i poroniłam samoistnie po kilku dniach.

    Teraz tez jestem w ciąży, beta hcg nie przyrasta znów prawidłowo, lekarz sugerował ciąże pozamaciczna ale dziś na usg pęcherzyk w macicy 7mm. Na razie to wyglada Ok ale przez te nieprawidłowe przyrosty myśle ze czeka mnie powtórka z rozrywki 😢

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ