X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje skurcze 15 tydz
Odpowiedz

skurcze 15 tydz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pomóżcie! Może któraś z Was miała ten problem.

    Jestem w 15 tc. Dzisiaj w nocy obudził mnie dwa razy skurcz z prawej strony brzucha, tak mi się wydaje że to skurcz, bo szybko zasnęłam. W pracy miałam wyczerpujący dzień, urwanie głowy i poczułam znowu delikatny, krótkotrwały skurcz. Teraz, po powrocie do domu znowu to samo, skurcz trwał około sekundy, był dość mocny. Nie wiem, czy to powód do zmartwień? Czy któraś z Was tak miała?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2016, 22:07

  • Reni@ Autorytet
    Postów: 1850 1503

    Wysłany: 7 lipca 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tej ciąży mam skurcze od 15 tygodnia ( w poprzedniej od 30)
    Aktualnie lezę ponieważ szyjka zaczęła się skracać. Przede wszystkim dużo odpoczynku i nie rób nic wysiłkowego. Może u Ciebie to tylko incydent ale na pewno musisz o tym powiedzieć lekarzowi.
    Możesz wziąć większa dawkę magnezu i mospę. Ja oprócz tego przyjmuję jeszcze luteinę

    f2wli09kkp6omcr9.png
    zem33e5ekx8vdc7s.png
    Aniołek 11 tc [*] 07.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź :) Brałam luteinę od początku ciąży, do 13 tyg i nie zdarzały się wtedy takie skurcze. Od ponad tygodnia jej nie biorę. Brzuch mnie pobolewa tak jak na miesiączkę, staram się delikatnie ruszać by nie zaczęło boleć mocniej. Może stres ma wpływ na te bóle?

  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 8 lipca 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bóle jak na miesiączkę trzeba zgłosić ginowi natychmiast! Sama uzyłam tego określenia i gin od razu zareagował, leki, leżenie itp bo takie bóle mogą powodowac rozwieranie szyjki! Do lekarza marsz!

    FITop1.png
  • Galeona Przyjaciółka
    Postów: 113 54

    Wysłany: 8 lipca 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idź szybciej na wizytę lub jeśli nie dasz rady, bo już weekend to na ip, z bólem masz pełne prawo. Nie chcę straszyć, ale wszelkie bóle i skurcze w tak wczesnej ciąży to zły znak i trzeba to sprawdzić jak najszybciej, bo ryzykujesz bardzo lekceważąc to.

    1tnvuq7.png
  • Reni@ Autorytet
    Postów: 1850 1503

    Wysłany: 8 lipca 2016, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda, ja skurcze mam ale nie boli mnie brzuch. Takie bóle miesiączkowe na pewno nie sa normalne. Zawsze możesz pojechać na IP sprawdzić co się dzieje

    f2wli09kkp6omcr9.png
    zem33e5ekx8vdc7s.png
    Aniołek 11 tc [*] 07.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny! Moja gin już nieraz słyszała ode mnie że boli mnie podbrzusze, ale mówiła, że "to normalne, wszystko wewnątrz zmienia się i rośnie..."

  • Ryba1985 Koleżanka
    Postów: 95 12

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To fakt, ze macica sie rozrasta i moze powodowac pewien dyskomfort. Ja przyjmuje Douphaston 2x1 + MagneB6 2x1. Moze masz niedobory magnesu?
    Na pewno powinnas wiecej odpoczywac...

    85999n73ze96h91v.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ