X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Spojenie łonowe
Odpowiedz

Spojenie łonowe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • NowaMama2112 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 19 lipca 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ostatnio wylądowałam w szpitalu z powodu boli w lewej pachwinie , jak sie okazało rozchodzi mi się spojenie łonowe.. jestem w 15 tyg, to bardzo wczesnie czy któras z was tak miała , jak to sie skończyło ? czy zagrażało to ciąży ? Jestem dopiero w 15 tyg , a bol przy chodzeniu jest naprawde duży , nie wiem jak to wytrzymam... moze ktoś miał podobnie i moze udzielić jakiś rad....

  • Magda_lenka Autorytet
    Postów: 394 389

    Wysłany: 19 lipca 2017, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) był już poruszany gdzes ten temat.
    Ja po pierwszym porodzie miałam rozejście spojenia, teraz na razie jest w miare znosnie ale od czasu do czasu boli.
    Ktoś tu na belly polecał wybrać się do dobrego fizjoterapeuty.

    5qptx9z.png
    fybd8x1.png
  • Arewena Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie rozchodziło się spojenie w pierwszej ciąży. Lekarka zleciła mi spożywanie większej ilości żelatyny np. Galaretki różnego rodzaju, zjadanie chrząstek itp. Osobiście robiłam sobie różne kisiele, budynie czy musy z żelatyną. Pomogło.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ