X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Sushi w ciąży
Odpowiedz

Sushi w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Rozeczka Przyjaciółka
    Postów: 87 29

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak to jest z tym sushi w ciazy . Czy można jeść? Oczywiście sushi z grillowaną rybą

    Karpatia, Vienne lubią tę wiadomość

  • Kora88 Autorytet
    Postów: 935 280

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak leżałam na patologii w 23 tygodniu, kumpela z pokoju dostała od rodzinki zestaw sushi właśnie na pocieszenie.
    Ja sama jadłam sushi też, ale akurat wege.

    Starania od 2017, Medart od grudnia 2019
    8.08 transfer
    7dpt: beta 45
    9dpt: beta 136
    11dpt: beta 263
    13dpt: beta 595
    6t2d❤️♀️
    202104274956.png
  • Aaasti Autorytet
    Postów: 272 244

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, że można 😊 najważniejsze, żeby ryba nie była surowa.
    Smacznego! 🤗

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od czasu do czasu zamawiam z rybką bądź krewetką w tempurze. Tylko pamiętać, żeby to było miejsce sprawdzone.

    Nie powinnaś jedynie jeść sushi z surową rybą Do takiego sushi powinnas poczekac az urodzisz. Dopiero wtedy możesz zjeść ;)
    https://lupiko.pl/sushi-w-ciazy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2021, 12:53

    Karpatia, Vienne lubią tę wiadomość

  • Gwiazdka86 Koleżanka
    Postów: 91 15

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ,mi jakiś czas temu ginka powiedziała, że ogolnie jesli sushi nie jest z surowa ryba to można ale ze ona nie zaleca , bo watpi że takie pieczone rolki są krojone innym nożem i na innej desce niż te z surowa rybą, wiec jakieś zagrożenie jest. Może najlepiej przy zamawianiu zwrócić na to uwagę. Ja jednak jak jem to raczej wybieram restauracje tylko z weganskim sushi.

    Starania od 09.2018
    05.2019 - Aniołek 3.5 mm(6 tc)
    07.2020 - Aniołek 3.5 mm(6 tc)
  • Alunis Autorytet
    Postów: 383 350

    Wysłany: 6 maja 2021, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ja już drugą ciążę jem z grillowanym :)

    Córeczka 13.03.2020 <3
    Jest i on 💕 24.06.2021r.
    atdcpiqv6jtb1fho.png

    Mutacja czynnika V Leiden hetero.
  • Ylona Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 8 maja 2023, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sushi jest bardzo zdrowe i warto jeść je w ciąży, to źródło cennych wartości odżywczych. Nie trzeba z niego rezygnować, ale należy pamiętać o tym, żeby nie jeść surowych ryb. Pieczone i smażone są jak najbardziej bezpieczne dla nas i naszego maluszka. Choć ja uważam, że lepiej wtedy jeść coś innego, przecież w japońskich restauracjach jest tyle smacznych opcji! Tu: https://sushi-katowice.pl/co-w-menu-oprocz-sushi-maja-japonskie-restauracje/ masz listę potraw, które możesz zjeść poza sushi w japońskiej restauracji, moim zdaniem niektóre z nich są nawet lepsze od sushi. ^^

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2023, 10:26

  • szkaradnyszkaradek Autorytet
    Postów: 961 580

    Wysłany: 13 lipca 2023, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przecież niemal w każdej dobrej restauracji są dostępne sushi dla ciężarnych i dzieci 😉
    Ja takie jadłam i wszystko było ok 😉

    marianmalinowski.pl/kalkulator-porodu/
    matkaaptekarka.pl/dobre-witaminy-prenatalne-dla-kobiet-planujacych-ciaze-w-ciazy-i-karmiacych-piersia-ranking/
    pantabletka.pl/jakie-witaminy-w-ciazy-opinia-analiza/
    mamaginekolog.pl/ciaza-i-porod/choroby-w-ciazy/cukrzyca-ciazowa/
    akademiaplodnosci.pl/blog/2020/09/04/002-poczatki-naszej-diety-podczas-staran-podcast/
    holistyczniezdrowi.pl/holistycznie-zdrowy-podcast
    natuli.pl/10-ksiazek-o-rodzicielstwie-ktore-warto-miec-w-domowej-bibliotece
    gdzierodzic.info/anioly-rodzic-po-ludzku-2022/
    akcesoria.zaufajpoloznej.pl/produkt/zestaw-porodowy/
    www.kappahl.com/pl-PL/ona/Bielizna/Staniki/amningsbh/biustonosz-bezszwowy-dla-kobiet-karmiacych-2-pack/740837/
    www.srokao.pl/2017/02/analiza-atoperal-baby-plus.html
    czytamyetykiety.pl/produkt-kosmetyczny/waterwipes-chusteczki-nasaczane-czysta-woda/
    www.bobowozki.com.pl/wozki-dzieciece/zestawy-3w1/p/2_184
    www.panmaterac.pl/materace-dla-niemowlat-6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ