X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Szyjka typu Y
Odpowiedz

Szyjka typu Y

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natala241 Znajoma
    Postów: 27 5

    Wysłany: 10 marca 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziwczyny
    Chyba za malo mam problemów zwiazanych z ciążą bo doszedl jeszcze jeden. Po stosunku zaczelam lekko plamic wiec udalam sie na badanie zeby to sprawdzic. Okazalo sie ze mam lekkie na 1 cm rozwarcie wewnetrzne w kształcie Y. Reszta szyjki ma 3,5 cm. Pani doktor nie wiem czy plamienia sa przez to rozwarcie czy predzej z nadzerki ale zabronila współżycia i kazala sie oszczędzać i koniecznie poinformowac o tym swojego ginekologa prowadzacego na kolejnej wizycie za 2 tyg. Jestem zalamana bo to dopiero 26 tc. Tydzien temu lezalam w szpitalu trzy dni na cukrzyce i tam kazali mi sie jak najwiecej ruszac. Teraz kaza lezec. Jestem juz psychicznie wykonczona bo co tydzien cos. Mam wrazenie ze chyba jestem jakas niedorobiona i nie powinnam zachodzic w ciaze bo wszystkie przypadlosci ktore dotycza 1% kobiet ja mam. 2 poronienia, mthfr, plamienia przez caly 1 trymestr, niedoczynnosc tarczycy, anemia, cukszyca a teraz to rozwarcie ;((( codziennie zastrzyk, garsc tabletek, cztery razy dziennie badanie cukru i co jeszcze? A ja chcialam jakos za dwa lata starac sie o rodzenstwo dla synka ale teraz to juz nie wiem czy powinnam...

  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 11 lipca 2017, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po co planujesz rodzeństwo? Nie czas na to teraz. Skup się na pielęgnowaniu ciąży. Ja od dziś mam nakaz leżenia a w sobotę zakładają mi pessar z podobnego powodu. Jestem w 27 tc do tego mam 2 letniego syna, który nie da mi odpocząć... Skoro udało Ci się wytrwać do tego momentu to chyba nie jest jeszcze z Tobą tak źle. Oby do 35 tygodnia

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ