X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Uogólniony obrzęk płodu
Odpowiedz

Uogólniony obrzęk płodu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KarenMillen Autorytet
    Postów: 662 725

    Wysłany: 31 marca 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 13 tyg podczas badań prenatalnych u jednego z bliźniąt lekarz zauważył obrzęk z płynem pod skórą i w okolicach jamy brzusznej. NT u tego malucha wynosi 3mm. Drugi płód wygląda dobrze. Lekarz podejrzewa chorobę genetyczną. Zasugerował obserwację lub amniopunkcję. Czy któraś z Was podczas ciąży spotkała się z obrzękiem? Jak to się dla Was skończyło? Wiem, że mam do czynienia z poważną sprawą i bardzo się boję o maluchy.

    3cxdo4w.png
    <3 <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ