X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Usuwanie pieprzyków w ciązy
Odpowiedz

Usuwanie pieprzyków w ciązy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zwaniola Przyjaciółka
    Postów: 93 38

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pewien brzydki pieprzyk na plecach i chciałabym go usunąć. Czy mozna w ciąży?

    Karpatia lubi tę wiadomość

  • Britka Przyjaciółka
    Postów: 70 24

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie mozesz poczekac do końca ciązy? Moim zdaniem dobrze jest jednak poczekać te kilka miesiecy bo jest to jednak zbieg i nie wiem jakby dziecko reagowało na znieczulenie. A przecież nie będą Ci pieprzyka usuwali na żywca....

    Poza tym można byłoby się zastanowić po ciązy nad usuwaniem za pomocą lasera. Taki zabieg nie zostawia praktycznie zadnych śladow ;)
    https://lekmedklinika.pl/kiedy-warto-usunac-pieprzyki/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2020, 11:26

    Karpatia lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ