X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Wczesna ciąża - zakażenie bakteria (ureaplasma)
Odpowiedz

Wczesna ciąża - zakażenie bakteria (ureaplasma)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alkaa Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 17 marca 2022, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Czy któraś przechodziła w ciąży zakażenie ureaplasmą?? Zaraz zaczynam 10 tc i okazuje się że u męża wyszło pozytywne badanie na tą bakterię:/ ja w poniedziałek Idę do swojego lekarza na wymaz. Istnieje duże prawdopodobieństwo że też będzie pozytywny :( to moja druga ciąża, pierwszą poroniłam w 9 tc. Nigdzie nie mogę znaleźć jakiś konkretnych przypadków że ktoś przechodził i dobrze się to skończyło

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ