X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Wczesna ciąża - zakażenie bakteria (ureaplasma)
Odpowiedz

Wczesna ciąża - zakażenie bakteria (ureaplasma)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alkaa Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 17 marca 2022, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Czy któraś przechodziła w ciąży zakażenie ureaplasmą?? Zaraz zaczynam 10 tc i okazuje się że u męża wyszło pozytywne badanie na tą bakterię:/ ja w poniedziałek Idę do swojego lekarza na wymaz. Istnieje duże prawdopodobieństwo że też będzie pozytywny :( to moja druga ciąża, pierwszą poroniłam w 9 tc. Nigdzie nie mogę znaleźć jakiś konkretnych przypadków że ktoś przechodził i dobrze się to skończyło

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ