X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje widoczne echo serca bez pęcherzyka żółtkowego
Odpowiedz

widoczne echo serca bez pęcherzyka żółtkowego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • hrynia Koleżanka
    Postów: 55 5

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na usg (6t.6d) ginekolog zauważył zarodek z echem serca ale nie widział pęcherzyka żółtkowego... Czy któraś z Was miała podobną sytuację? Jestem pełna obaw... tym bardziej że raz już poroniłam. Boję się powtórki...

    4 lata starań, 2 poronienia (14-02-2014,12-01-2015), MTHFR, Niedrożny jajowód, Niedoczynność tarczycy, Komórki NK
    thgf9n7353137rpc.png
  • kejt90 Przyjaciółka
    Postów: 104 30

    Wysłany: 12 marca 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej. hrynia ja obecnie jestem w 6tyg.2 dni w poniedziałek wszystko było idealnie lecz dziś pęcherzyk żóltkowy mi zanika ale serce bije idealnie. nie mam pojecia od czego to:( lekarz mówil ze jakieś przeciwciala MUSZĄ być np. toxoplazmoza, antykardiolipidowe, tarczycowe, cytomegalia. czekam wlaśnie na szpital i ewentualne podtrzymanie. u mnie w rolę wchodzi tarczyca i pcos =/

    8.04.2014 [*] Mój aniołek ;*
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ