X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Za duży obwód brzuszka w USG
Odpowiedz

Za duży obwód brzuszka w USG

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy przesadzam.. Czy za duzo przeszlam i sie martwie.
    Bylam na polowkowym usg u bardzo dobrego gina z certyfikatem w 19t4dz wszystkie wymiary ok a brzuszek wychodzi na 22t4dz.
    Gin po USG pow ze wszystko ok. A ja dopiwro w domu zobaczylam ten wymiar. Wszedzie pisza ze normy to max +/- 14dni a u mnie jest az 21dni.

    Za tydzień mam kolejne polowkowe ale tydzien to sporo czekania. Oczywiście spytam sie drugiego lekarza na temat brzuszka i zobacze czy znowu wyjdzie spora roznica.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2016, 18:09

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati, wydaje mi się, że maluszek mógł np być akurat po posiłku (wypił wody), a przed wypróżnieniem i akurat miał pełny brzuszek :) U mnie brzuch jest raz większy od reszty wymiarów, raz mniejszy.
    Jeżeli bardzo się niepokoisz to podejdź na jeszcze jedno usg, ale wg mnie jest w porządku :)

    pati87 lubi tę wiadomość

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati, u mnie na połówkowym Emma miała brzuszek większy dużo od główki... a potem w 30 tc brzuszek wychodził na 30 tc, kość udowa na 28 tc a głowa na połowę 33 tc! :) A jest wszystko ok :)
    Nic się nie martw, jeśli lekarz mówi, że jest ok to jest ok!

    pati87 lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ