X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Pytania do eksperta - Diagnostyka i leczenie niepłodności bardzo małe krwawienie miesiączkowe

bardzo małe krwawienie miesiączkowe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 15:43

      /  Zgłoś
    Witam,
    Staram się o drugie dzecko juz 11 miesięcy.
    Jestem po wyjęciu wkładki mirena która miałam 5 lat.
    Po wyjęciu wkładki miałam bardzo niewielkie krwawienie miesiączkowe, po 5 miesiącach zaszlam w ciążę która poronilam w 9 tygodniu ciąży (zarodek zatrzymał się w rozwoju w 5 tygodniu).
    Został mi przepisany cytotec.
    Jestem juz 5 miesięcy po poronieniu a moje miesiączki bardziej przypominają plamienie, ponieważ jest tak mało obfite iż większość krwi zostaje na papierze podczas toalety.
    Moje miesiączki (te lekkie plamienia) mam przez dwa dni, później jeden, dwa dni brązowe plamienie.
    Dodam tylko iż mieszkam za granicą i mój lekarz każe mi czekać rok czasu aby dostać skierowania na badania.
    Czy takie małe krwawienie powinno być leczone czy faktycznie mam czekać aż wszystko się samo ureguluje?

    Regularnie zazywam magnez z Wit.B6, kwasy omega 3 oraz kwas foliowy z Wit.D
    Niestety brak jakiejkolwiek poprawy.

    Dziękuję za odpowiedź

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2014, 19:56

    Malenq, marnut, Ania_84, Evaa, marissith, renieczka, Anuśka, BATTINKA, Lena87, cati, czekaja, Asiula86, Misi@, livia30, Kasandra, ewelinka2210, Szpilkka, Gosiacu, agnes175, sonia86, kacha 32, Milady, Yasmin, zuza85, Tasiemka, MamaAdasia, takasobieja, dorocia2324, choco, agniesia2569, Maciejka, Lenka87, Kaśka, momo1009, betii, justta, Beata83, Paula_29, ara, dynamiczna, majamia, monik, Dorotek1983, gezanew, hajka, kasiarzyna, olka30, MagSz, Strażaczka90, Blondik, november123, umbatikium, Cigaretta, macduska, gretka, Arwena, Foto_Anna, agniesja, my dream, beszka, Jagoda29, koala, Justine, mik82, Dorotucha, Pera, Caroline, Giussta, Asiulek, Libra, Beti25, AgnieszkaH, elfiontko lubią tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk Ekspert

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 08:19

      /  Zgłoś
    Na Pani pytania mógłbym odpowiedzieć dopiero po uzyskaniu dodatkowych informacji (m.in. o Pani wieku) i wglądu do dokumentacji medycznej oraz wyników badań USG.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ