X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

Ciąża po 2 cesarkach

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alessia Koleżanka
    Postów: 68 11

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 11:33

      /  Zgłoś
    Witam mam problem z zajściem w ciąże po 2 cesarskich cięciach 4,5 i 2,5 roku temu czy jest jakaś szansa na ciążę bo ponad rok i nic.Byłam u lekarza w usg wszystko ok blizna mała jak określił ładna nie powinno być problemu z kolejna ciążą leczę niedoczynność tarczycy którą miałam przed ciążami i zachodziłam od razu.Badania wszystkie oboje dobre mamy waga unormowana zdrowy tryb życia nie wiem gdzie szukać problemu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2014, 11:39

    C, kark, kmb, fala dunaju lubią tę wiadomość

    Ola
  • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk Ekspert

    Wysłany: 18 maja 2015, 17:05

      /  Zgłoś
    Proponowałbym pełną diagnostykę z oceną rezerwy jajnikowej i przebiegu cyklu, badaniami obrazowymi, a także badaniami nasienia męża. Nie pisze Pani również, w jakim jest Pani wieku. Wtórna niepłodności może mieć wiele przyczyn. Może wiązać się m.in. z wcześniejszymi zabiegami, ale także z malejącą rezerwą jajnikową czy pogorszeniem parametrów nasienia. Dopiero na podstawie wyników badań można starać się określić przyczynę trudności z zajściem w ciążę.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ