Clomid

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • gosiafrancja Nowa
  Postów: 1 3

  Wysłany: 28 lutego 2016, 07:53

    /  Zgłoś
  Witam serdecznie .
  Mam już 2 dzieci i z mężem zdecydowaliśmy sie na 3 dziecko . W zeszłym roku poroniłam samoistnie w bardzo wczesnej ciąży . Zawsze przed okresem miałam kilka dni brązowych plamien pozniej z 3 dni okresu następnie dzień przerwy znowu dzień okresu i kończył sie także brązowymi płomieniami . W styczniu zaczęłam brać clomid , nie udało sie w pierwszym cyklu , ale jak dostałam @ to bez żadnych plamien .Zaczal sie normalnie i skończył sie po 4 dniach . Czytałam ze takie plamienia mogą byc skutkiem niewydolności ciałka żółtego a co za tym idzie problemem z zagniezdzeniem . Czy możliwe ze dzięki clomidowi poprawi sie moje ciałko żółte ?

  outcrow, Natalia 134, Bellakawa lubią tę wiadomość

  gosiafrancja
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego