Clomid

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • gosiafrancja Nowa
  Postów: 1 3

  Wysłany: 28 lutego 2016, 07:53

    /  Zgłoś
  Witam serdecznie .
  Mam już 2 dzieci i z mężem zdecydowaliśmy sie na 3 dziecko . W zeszłym roku poroniłam samoistnie w bardzo wczesnej ciąży . Zawsze przed okresem miałam kilka dni brązowych plamien pozniej z 3 dni okresu następnie dzień przerwy znowu dzień okresu i kończył sie także brązowymi płomieniami . W styczniu zaczęłam brać clomid , nie udało sie w pierwszym cyklu , ale jak dostałam @ to bez żadnych plamien .Zaczal sie normalnie i skończył sie po 4 dniach . Czytałam ze takie plamienia mogą byc skutkiem niewydolności ciałka żółtego a co za tym idzie problemem z zagniezdzeniem . Czy możliwe ze dzięki clomidowi poprawi sie moje ciałko żółte ?

  outcrow, Natalia 134, Bellakawa lubią tę wiadomość

  gosiafrancja

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

 • wyznaczanie dni płodnych
 • dieta płodności
 • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)