czy to może być ciąza

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Katiexx Znajoma
  Postów: 16 17

  Wysłany: 1 stycznia 2016, 10:36

    /  Zgłoś
  Mija mi 5 dzień wbraniu antykoncepcji i dalej nie mam "miesiączki" biore cyprest.. i ominełam ze dwie tabletki.. 1 tygodniu zapomnialam w sobote i 8 dni pozniej kochalam sie z partnerem.. pozniej zapomnialam we wtorek i 3 dni pozniej się kochalam z partnerem .. czy to może być ciąża ? chce być w ciązy.

  Elina, Marzena1991, Strazaczka1990, Gasie lubią tę wiadomość

  katie
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego