X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

Długie Krwawienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alienek Nowa
    Postów: 2 5

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 18:11

      /  Zgłoś
    Witam panie doktorze.
    Moim problemem jest długie krwawienie miesiączkowe. Moje cykle są z reguły nieregularne. Okres przychodzi co 20-38dni. Co 3-4 cykl okres przychodzi i utrzymuje się około miesiąca. Mój lekarz zrobił wszystkie badania hormonalne i wszystkie badania są w normie. Moje TSH to 3,80 ale mój lekarz mówi ze to w normie (trochę inne podejście bo mieszkam za granica). Ostatnie 3 cykle były stymulowane Clomidem bo nie było owulacji. 3 cykl stymulowany zakończył się miesiączka która trwa do dziś z lekkimi przerwami(dzień góra dwa)(pierwszy dzien miesiaczki to 10 Listopada)
    Jaka może być tego przyczyna ?

    Dziekuje za odpowiedz,

    iluzja, benitka, madziarekr, JABUSKO, ewelinka3673 lubią tę wiadomość

    Czekamy...
  • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk Ekspert

    Wysłany: 14 maja 2015, 09:10

      /  Zgłoś
    Szanowna Pani, przyczyny opisanych przez Panią zaburzeń są różne. Przede wszystkim sugerowałbym wykonanie pełnego panelu badań hormonalnych w połączeniu z oceną ultrasonograficzną. Bez wglądu w wyniki badań obrazowych, Pani historię, trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ