Duphaston-owulacja - ciąża

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Bejbi Znajoma
  Postów: 24 12

  Wysłany: 9 sierpnia 2018, 13:44

    /  Zgłoś
  Mam nieregularne miesiączki od zawsze. Ostatnio lekarz zalecił mi Duphaston na wywolanie miesiączki. Zaczęłam go brać w 67dniu cyklu. Jutro będzie 10dzień jak biore lek w dawce 3x1tab. Likla dni temu miałam objawy jak na owulacje i temp tez skoczyła. W tym okresie współzyłam z partnerem. CZy jest mozliwość, aby doszlo do zapłodnienia?? i czy powinnam dalej brać ten Duphaston, czy skończyc go jutro?

  Bellakawa lubi tę wiadomość

 • dr n. med. Beata Makowska Ekspert

  Wysłany: 17 października 2018, 10:54

    /  Zgłoś
  Duphaston brać zgodnie z zaleceniami lekarza. Temperature mógł podnieść Duphaston. Oczywiście, mogła Pani zajść w ciążę, jeżeli po odstawieniu leku nie pojawi się miesiączka – zrobić test ciążowy. Myślę, że w kolejnym cyklu warto byłoby włączyć lek na wywołanie owulacji – np. Clostilbegyt.

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

 • wyznaczanie dni płodnych
 • dieta płodności
 • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)